NASZ SERVICES

Zakup

W 4S CARS nie tylko specjalizujemy się w sprzedaży najlepszych i najpiękniejszych uszkodzonych samochodów, ale także jesteśmy silni w procesie zakupu. Zdobyliśmy teraz duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej, a naszym odbiorcom rozwinął się dodatkowy sens: jakość.


Pracujemy na dobrej relacji zaufania z naszymi relacjami, wierzymy, że to podstawa. Dlatego współpracujemy z największymi rzetelnymi kontrahentami w Europie. Istnieje również możliwość zaoferowania nam własnego uszkodzonego pojazdu. Na życzenie możemy również przetransportować zakupiony pojazd do naszej siedziby w Gorinchem.


Sprzedaz

Dzięki naszym dużym kanałom zakupowym mamy codziennie dostęp do szerokiej gamy różnych typów pojazdów. Nasza klientela jest zróżnicowana, od firm samochodowych i osób prywatnych po dealerów. Możemy polegać na wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, a dzięki naszej międzynarodowej sieci zawsze mamy dla Ciebie odpowiedni zakup.

 

Wszyscy nasi specjaliści mają taką samą miłość do samochodów jak Ty. Tylko w ten sposób możemy zaoferować usługi, za którymi wszyscy się opowiadamy. Cieszymy się, że możemy zrobić ten dodatkowy krok w sprzedaży w jakiejkolwiek dziedzinie.


Export

Masz samochód, który trzeba wyeksportować? Chętnie zdejmiemy to z Twoich rąk.

Poniżej znajduje się przegląd niektórych działań eksportowych, które regularnie organizujemy dla naszych klientów:

 

  • Zgłoszenie wywozowe RDW
  • Dokumenty celne na eksport poza UE
  • Tymczasowe tablice rejestracyjne, w tym ubezpieczenie i zielona karta na 15 dni

Opodatkowanie

Dzięki obszernemu raportowi z wyceny koszty naprawy są szacowane i określane z góry. Patrzymy na rodzaj uszkodzenia i sposób naprawy. Posiadamy uprawnienia do dokonywania ocen szkód.

 

Chętnie pomożemy w procesie wprowadzania danych lub oszacujemy wysokość BPM.